Gotowi do statru- START 2 lut 2017
GOTOWI DO STARTU .... - "START" 

a dokładnie WZSN ( Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych) "START"-
Świetni młodzi ludzie oddani pasji pływania.

Kilka razy mogłam towarzyszyć im w treningu, przyglądać się jaki ogrom pracy wkładają w to co kochają, co tak naprawdę sprawia im tyle samo radości, co trudu i walki w przełamywania swoich osobistych barier.

Głównym zadanie sekcji jest rehabilitacja i wspierania niepełnosprawnych osób od najmłodszych lat, ale jak to często bywa z pasji rodzą się gwiazdy. Dlatego w swoich szeregach START ma medalistów mistrzostw Europy i Świata, a nawet zdobywcę medalu na PARAOLIMPIADZIE  w Rio  2016.
Obecnie sekcja przygotowuje się do uczestnictwa w  Mistrzostwach Świata - Meksyk 2017. Ekipa zbiera środki na wyjazd na obóz wysokogórski pod opieką najlepszych specjalistów.  Zachęcam z całego serca do wspierania, również pieniężnego (wszelkie dane na końcu posta).

Z ogromną przyjemnością prezentuję kilka ujęć z treningu.WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH „START” ul. Notecka 12, 54-128 Wrocław
konto:  PEKAO S.A. 68 1240 6726 1111 0000 5635 4784  
z dopiskiem : „SEKCJA PŁYWACKA” 
KRS: 0000062623

4 komentarze:

  1. No i to mi się podoba. Niezależnie od tego, czy sprawny w 100% czy mniej realizują swoje pasje, nie to co większość zdrowych ludzi, którym nic się nie chce i uważają, że wszystko dla nich jest "za ciężkie".

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje mi się, że każdy powinien robić to, co kocha. Zbyt wielu ludzi rezygnuje ze względu na niepowodzenia, nie powinno tak być. Życie jest jedno i należy o tym pamiętać. Nie ma rzeczy "za ciężkich" (no, chyba, że tankowce, niektóre ważą kilkaset ton).

    OdpowiedzUsuń
  3. To prawda, takie osoby pokazują, że można robić to co się kocha, nawet gdy jest się chorym.

    OdpowiedzUsuń