Ola i Paweł 21 paź 2010
      Zawsze mam problem co napisać na blogu, żeby nie zabrzmiało to banalnie. Wspaniali ludzie, cudowna atmosfera na ślubie, wielkie emocje, wzruszenia, szaleństwo na weselu- to takie typowe. Kurcze, ale to prawda. Niby każdy ślub jest podobny, ale dla mnie każdy jest inny. Uwielbiam fotografię, uwielbiam te emocje. Główni bohaterowie mojej opowieści Ola i Paweł są ze sobą od dziesięciu lat, czyli praktycznie od dziecka :). Życzę Wam, żebyście byli szczęśliwi razem co najmniej 10 razy tyle.

8 komentarzy:

 1. Agata kawał dobrej roboty! Piękne kadry, cudna obróbka, rewelacyjne światło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agata - dziękujemy Ci za wszystko:) Dzięki Tobie możemy przeżywać te cudowne emocje wciąż na nowo:)Zdjęcia przeszły nasze oczekiwania - są piękne i takie "nasze" - prawdziwe:) Cudownie się z Tobą pracuje - wszystko wychodzi samo, zero sztuczności - pełen komfort:)
  Ola i Paweł

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja!widać ze doświadczenie procentuje :) zdolniacha :*

  OdpowiedzUsuń
 4. śiostra jak zwykle pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, jak zwykle super a nawet coraz lepiej!. Agata dodawaj numery do zdjęć to można by było komentować poszczególne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super reportaż, przepiękne kolory, bardzo, bardzo podoba mi się Twoja obróbka. No i zdjęcia detali mniam, mniam ... :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjne zdjęcia! Te z przyjęcia weselnego są wręcz niesamowite!

  OdpowiedzUsuń